Reklama
  • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (13:06)

    Krew z krwi. Carmen obroni rodzinę?

Potyczka między bezwzględnym Rosiakiem a Rotą-Majewską wkracza w decydującą fazę. Zwycięzca może być tylko jeden.

Przed nami ekscytujące zakończenie drugiej serii. Henryk (Wiesław Komasa) do samego końca nie da za wygraną, a Carmen (Agata Kulesza) nie cofnie się przed niczym, by chronić najbliższych. Ale czy i tym razem ostatnie słowo będzie należało do niej?

Bronek narazi się na gniew Henryka

Rota-Majewska zadzwoni do Rosiaka z żądaniem 2 milionów złotych okupu za Pamelę (Gabriela Muskała). Upomni się także o uwolnienie Lipskiego (Adam Woronowicz). Na dostarczenie pieniędzy i zakładnika do jej domu da wrogowi czas do godziny 14.00. Bandyta wpadnie w popłoch. Co gorsza, chwilę później odbierze niepokojący telefon od Wąsacza (Przemysław Bluszcz).

Reklama

Policjant oznajmi, że pętla wokół Henryka się zaciska, ponieważ Nico (Wojciech Czerwiński) zaczął zeznawać. W tym samym czasie Carmen wróci do swojego mieszkania, by czekać na Bronka (Szymon Bobrowski), który ma przywieźć pieniądze i Lipskiego. Zblednie, gdy zobaczy, że drzwi wejściowe zostały uszkodzone. Będzie pewna, iż wewnątrz grasują ludzie Rosiaka.

Sięgnie więc po broń i powoli wejdzie do mieszkania. Zastanie jednak tylko Natalię (Małgorzata Kozłowska). W tym momencie na miejsce dotrze gangster z okupem, ale bez księgowego. Atmosfera stanie się bardzo napięta. Wtedy Natalia wyzna matce, że Bronek uratował jej życie, odwożąc do szpitala po próbie samobójczej...

Kurier TV

Zobacz również

  • Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie życie dzielnej kobiety znów wisi na... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.