Reklama
  • Piątek, 24 kwietnia 2015 (13:05)

    Krew z krwi 2. Czy można uciec od przeszłości?

Druga część przebojowego serialu z Agatą Kuleszą w roli kobiety, która odważyła się wypowiedzieć prywatną wojnę mafii.

Mija kilkanaście miesięcy od czasu, kiedy Carmen (Agata Kulesza) po zabójstwie swego męża musiała opuścić kraj. Kobieta wraca wraz z dziećmi do Polski.

Próbuje ułożyć sobie życie z dala od przestępczego świata, nie kontaktuje się z dawnymi znajomymi i rodziną, ma nową tożsamość, poznaje też mężczyznę, z którym zaczyna budować bliższy związek. Niestety, okazuje się, że zerwanie z dawnym życiem nie będzie proste. Carmen znowu stanie oko w oko z własną rodziną.

Siostra kontra brat

Reklama

W tym samym czasie policja gromadzi dowody przeciwko Wiktorowi Rocie, bratu Carmen, który wraz ze wspólnikami jest uwikłany w nielegalne interesy. Gdy dowiaduje się, że siostra jest w Polsce, chce ją zabić. Z kolei Andrzej Rota, ojciec Carmen, odsiaduje wyrok za zlecenie zabójstwa swojego zięcia, Marka Majewskiego.

Mężczyzna przyznał się do winy, nie zdradził jednak tożsamości zabójcy. W więzieniu dowiaduje się, że jest chory na raka. Tymczasem Paweł Żaryn, oficer CBŚ, namawia Carmen, by zeznawała przeciwko bratu. Kobieta nie chce się na to zgodzić.

Pewnego dnia pod jej drzwiami pojawia się jednak Luther, pomocnik ojca, człowiek od brudnej roboty, i proponuje jej pomoc. Carmen orientuje się, że w Polsce nigdy nie zazna spokoju. Decyduje się więc zeznawać przeciwko Wiktorowi.

Więcej na temat:Agata Kulesza | agata | Rota | siostra | Andrzej | marka

Zobacz również

  • Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie życie dzielnej kobiety znów wisi na... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.