Reklama
 • Czwartek, 9 kwietnia 2015 (14:00)

  Carmen wraca z rodziną z Australii do kraju. Policja wie o jej powrocie. Kto jeszcze?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 kwietnia 2015 (14:00)

  Agata Kulesza powraca w roli kobiety, której największymi wrogami są najbliżsi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 kwietnia 2015 (12:05)

  Carmen wraca do Polski i próbuje wieść normalne życie. Niestety, zarówno mafia, jak i rodzina nie zamierzają jej na to pozwolić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

  Carmen (Agata kulesza) przekona się w nowej serii, że nie może uciec przed nękającymi ją demonami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 lutego 2015 (10:00)

  Z dnia na dzień bezpieczny świat, w którym żyje Carmen (Agata Kulesza), wali się w gruzy. Jej mąż zostaje zastrzelony tuż pod domem. Okazuje się, że stał się ofiarą porachunków mafijnych. Po prostu naraził się gangsterom, z którymi wcześniej wspólnie robił przekręty. Teraz Carmen sama musi zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Nie będzie to łatwe. Przed premierą Serial „Krew z krwi” pojawił się na antenie Canal+ w kwietniu 2012 roku. Rok później zobaczyli go też widzowie TVP 2. Obok Agaty Kul

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 6 lutego 2015 (13:00)

  Agata Kulesza w głównej roli i Jan Komasa, jeden z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia, oznaczają tylko jedno – drugi sezon serialu „Krew z krwi” skazany jest na sukces.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 26 stycznia 2015 (12:05)

  TVP 2 podjęła decyzję o nakręceniu drugiego sezonu serialu sensacyjnego „Krew z krwi”. W roli Carmen Roty-Majewskiej, która wraz z dziećmi powróci do kraju, ponownie wystąpi Agata Kulesza. Obok niej zagrają, jak w pierwszej serii, Iwona Bielska, Iza Kuna i Andrzej Andrzejewski, ale dokooptują i inne gwiazdy: Kinga Preis, Adam Woronowicz i Bartłomiej Topa. KS

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 września 2014 (14:05)

  Kolejna dobra wiadomość dla fanów Agaty Kuleszy. Wszystko wskazuje na to, że powstanie druga część sensacyjnego serialu „Krew z krwi”. Była to opowieść o kobiecie, która po śmierci męża została wplątana w gangsterskie porachunki. Choć pierwszy sezon wyprodukował Canal+, za drugi zamierza zabrać się Dwójka, która odkupiła od niego prawa autorskie. – Jesteśmy blisko podjęcia tej decyzji – mówi dyrektor TVP 2 Jerzy Kapuściński. Podobno gotowy jest już scenariusz nowych odcinków.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 września 2014 (08:05)

  Jest szczęśliwą żoną i mamą 16-letniej córki. Popularność dała jej wygrana w „Tańcu z gwiazdami”. Wybiera trudne role, takie jak w „Róży” czy „Idzie”. TVP planuje nakręcić drugi sezon serialu „Krew z krwi” z tą aktorką w roli głównej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 marca 2014 (15:44)

  – Zrobiłabym to z przyjemnością – odpowiedziała aktorka na pytanie, czy zagrałaby w 2. sezonie „Krew z krwi”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0